Други компоненти

Други компоненти


Показване:
Подреждане по:

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

Предлагаме ви 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all на цена 178.96 лв.При поръчка на тоз..

178.96лв. без ДДС: 149.13лв.

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Предлагаме ви 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter на цена 408.15 лв.При поръчка..

408.15лв. без ДДС: 340.13лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Предлагаме ви 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km на цена 133.42 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПР..

133.42лв. без ДДС: 111.18лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Предлагаме ви 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m на цена 133.42 лв.ДОС..

133.42лв. без ДДС: 111.18лв.

2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

Предлагаме ви 2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series на ц..

1,456.42лв. без ДДС: 1,213.68лв.

KVM Превключвател D-Link DKVM-4U 4-Port Video+USB Switch, With 2 KVM cables 4 портов

Предлагаме ви KVM Превключвател D-Link DKVM-4U 4-Port Video+USB Switch, With 2 KVM cables 4 портов ..

147.38лв. без ДДС: 122.81лв.

USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портов

Предлагаме ви USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портов на цена 58.35 лв.ДОСТАВКАТА НА ТО..

58.35лв. без ДДС: 48.63лв.

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A

Предлагаме ви Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A на цена 67.46 лв.ДОС..

67.46лв. без ДДС: 56.21лв.

Аксесоар за телефон Unify OpenStage Mains Power Adapter (EU)

Предлагаме ви Аксесоар за телефон Unify OpenStage Mains Power Adapter (EU) на цена 60.48 лв.ДОСТАВК..

60.48лв. без ДДС: 50.40лв.

Вентилатор за кутия Corsair Fan AF120 Low noise high airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair Fan AF120 Low noise high airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 p..

29.92лв. без ДДС: 24.93лв.

Вентилатор за кутия Corsair Fan, SP120, High pressure fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair Fan, SP120, High pressure fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Sin..

29.92лв. без ДДС: 24.93лв.

Вентилатор за кутия Corsair Fan, SP120, Low noise high pressure fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair Fan, SP120, Low noise high pressure fan, 120 mm x 25 mm, ..

29.92лв. без ДДС: 24.93лв.

Вентилатор за кутия Corsair HD120 RGB Individually Addressable LED Static Pressure Fan no Controller

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair HD120 RGB Individually Addressable LED Static Pressure Fa..

52.74лв. без ДДС: 43.95лв.

Вентилатор за кутия Corsair HD120 RGB Individually Addressable LED Static Pressure Fan with Controller

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair HD120 RGB Individually Addressable LED Static Pressure Fa..

76.42лв. без ДДС: 63.68лв.

Вентилатор за кутия Corsair HD120 RGB Individually Addressable LED, 3-Pack Static Pressure Fan with Controller

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair HD120 RGB Individually Addressable LED, 3-Pack Static Pre..

161.45лв. без ДДС: 134.54лв.

Вентилатор за кутия Corsair SP120 RGB LED Static Pressure Fan no Controller

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair SP120 RGB LED Static Pressure Fan no Controller на цена 3..

35.94лв. без ДДС: 29.95лв.

Вентилатор за кутия Corsair The Air Series SP 120 LED High Static Pressure Fan Cooling, Blue, Single Pack

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair The Air Series SP 120 LED High Static Pressure Fan Coolin..

21.96лв. без ДДС: 18.30лв.

Вентилатор за кутия Corsair The Air Series SP 120 LED High Static Pressure Fan Cooling, Red, Single Pack

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair The Air Series SP 120 LED High Static Pressure Fan Coolin..

21.96лв. без ДДС: 18.30лв.

Вентилатор за кутия Corsair The Air Series SP 120 LED High Static Pressure Fan Cooling, White, Single Pack

Предлагаме ви Вентилатор за кутия Corsair The Air Series SP 120 LED High Static Pressure Fan Coolin..

21.96лв. без ДДС: 18.30лв.