Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value на цена 9.01 лв.

ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА НА КЛИЕНТА.

Доставката на този продукт е до 72 часа



Description

  • The quality of the connectors and fibres and an optimal assembly procedure lead to extremely good characteristics in respect of insertion loss and reflection
  • Compact conductor (fibre movable in secondary coating)
  • Multimode connector
  • Cable with 62.5/125m
  • Cable construction: Kevlar tension reduction, PVC outer coating, 2.8x6 mm

 

Conductor composition
Compact conductor
Quantity of fibre
2
External cable
No
Mantle of external cable
PVC
External cable diameter
2,8x6 mm
Colour (Cable)
orange
Fibre section
62,5/125m
Twisted
not applicable
Halogen free cable
No
Cable type
Duplex Cable
Kevlar strain relief
Yes
Length
3,0 m
Product group
Fibre optic cable
Conveyance good
No
side 1 connector type
ST
side 2 connector type
SC

Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value

ROLINE Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value  QR Code
  • Модел: 2403106
  • Наличност: на склад
  • 9.01лв.
  • без ДДС: 7.51лв.

Етикети: Продукти Roline, Мрежови адаптери Roline

Последни Новини
България вече има шампион по DOTA 2

България вече има шампион по DOTA 2

Tedy 15/08/2017 0
  България вече има своя първи голям шампион по DOTA! Във финалния сблъсък на най-големия турнир по Dota 2 – The International 2017 в Сиатъл през...
Прочети Повече
12-Ядрените Intel чипове ще изгубят войната срещу AMD

12-Ядрените Intel чипове ще изгубят войната срещу AMD

Tedy 20/07/2017 0
Core i9 vs Threadripper   Съвсем скоро се очаква началото на новата „Война на честотите“, за която мислехме, че отдавна е приключила. Много спец...
Прочети Повече
Ryzen R7

Ryzen R7

Tedy 16/03/2017 0
Amd Ryzen AMD постигнаха невъзможното с изцяло новата си ахритектура Ryzen(Zen)! В този пост ще разгледаме бонусите и недостатъците на архитекту...
Прочети Повече
Бюджетен IPS монитор дори и за взискателни дизайнери.

Бюджетен IPS монитор дори и за взискателни дизайнери.

Tedy 16/03/2017 0
Насладете се на невероятна цветова гама. Потопете се в работна среда с реалистични цветове благодарение на sRGB 99% и матовата IPS матрица! ...
Прочети Повече
SSD диск за професионалисти

SSD диск за професионалисти

Tedy 15/03/2017 0
Какво представлява V-NAND и по какво се различава от съществуващите технологии? Флаш паметта на Samsung е произведена с помощта на новаторска а...
Прочети Повече