OPZOON

Показване:
Подреждане:

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Предлагаме ви 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km на цена 139.25 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПР..

139.25лв. без ДДС: 116.04лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Предлагаме ви 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m на цена 139.25 лв.ДОС..

139.25лв. без ДДС: 116.04лв.

2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

Предлагаме ви 2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series на ц..

1,520.03лв. без ДДС: 1,266.69лв.