Мрежови адаптери

Мрежови адаптери


Показване:
Подреждане по:

Безжичен мини USB адаптер Netis WF-2123 300Mbps WF-2123

Предлагаме ви Безжичен мини USB адаптер Netis WF-2123 300Mbps WF-2123 на цена 15.96 лв.ДОСТАВКАТА Н..

15.96лв. без ДДС: 13.30лв.

300Mbps безжичен N USB адаптер NETIS WF-2116 WF-2116

Предлагаме ви 300Mbps безжичен N USB адаптер NETIS WF-2116 WF-2116 на цена 33.1 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗ..

33.10лв. без ДДС: 27.58лв.

3G/4G LTE рутер TP-Link Archer MR200 AC750 Wireless Dual Band

Предлагаме ви 3G/4G LTE рутер TP-Link Archer MR200 AC750 Wireless Dual Band на цена 299.34 лв.При п..

299.34лв. без ДДС: 249.45лв.

4G LTE рутер TP-LINK M7200

Предлагаме ви 4G LTE рутер TP-LINK M7200 на цена 154.55 лв.При поръчка на този продукт получавате Б..

154.55лв. без ДДС: 128.79лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001) на цена 5.3 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ..

5.30лв. без ДДС: 4.42лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6 (21.99.3001)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6 (21.99.3001) на цена 5.52 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ..

5.52лв. без ДДС: 4.60лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6A, NP0025U, Logilink

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6A, NP0025U, Logilink на цена 5.75 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

5.75лв. без ДДС: 4.79лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, shielded (21.17.3002)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, shielded (21.17.3002) на цена 5.96 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРО..

5.96лв. без ДДС: 4.97лв.

Adapter-Splitter UTP, 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F

Предлагаме ви Adapter-Splitter UTP, 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F на цена 6.18 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУ..

6.18лв. без ДДС: 5.15лв.

Bluetooth USB адаптер ORICO BTA-403

Предлагаме ви Bluetooth USB адаптер ORICO BTA-403 на цена 17.3 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА С..

17.30лв. без ДДС: 14.42лв.

Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,3m,21.99.8703

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,3m,21.99.8703 на цена 10.6 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

10.60лв. без ДДС: 8.83лв.

CABLE UTP Cat. 5e (300M),AWG24,Standard,Solid wire

Предлагаме ви CABLE UTP Cat. 5e (300M),AWG24,Standard,Solid wire на цена 0.35 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

0.35лв. без ДДС: 0.29лв.

Conv. RC-100FX/ST, 100TX to 100FX/ST(21.13.1065)

Предлагаме ви Conv. RC-100FX/ST, 100TX to 100FX/ST(21.13.1065) на цена 21.33 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

21.33лв. без ДДС: 17.77лв.

ExpressCard RS-232 Serial Port No brand -17488

Предлагаме ви ExpressCard RS-232 Serial Port No brand -17488 на цена 42.35 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПР..

42.35лв. без ДДС: 35.29лв.

Fiber Optic 62.5-125um, SC-SC, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, SC-SC, 3m, Value на цена 11.04 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

11.04лв. без ДДС: 9.20лв.

Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value на цена 8.83 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е..

8.83лв. без ДДС: 7.36лв.

Fiber Optic 62.5-125um, ST-ST, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, ST-ST, 3m, Value на цена 8.83 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е..

8.83лв. без ДДС: 7.36лв.

Fiber Optic 62.5/125um, MTRJ, 3m

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5/125um, MTRJ, 3m на цена 13.25 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕ..

13.25лв. без ДДС: 11.04лв.

Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11

Предлагаме ви Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 на цена 73.27 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОД..

73.27лв. без ДДС: 61.06лв.

Gigabit Single-Mode Media Converter TP-Link MC210CS

Предлагаме ви Gigabit Single-Mode Media Converter TP-Link MC210CS на цена 103.33 лв.ДОСТАВКАТА НА Т..

103.33лв. без ДДС: 86.11лв.