Мрежови карти

Мрежови карти


Показване:
Подреждане по:
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile -25%

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

Предлагаме ви FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile на промоционална цена 608..

813.96лв. 608.74лв. без ДДС: 507.28лв.

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2 -17%

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

Предлагаме ви Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2 на промоционална цена 42.19 лв.До..

51.00лв. 42.19лв. без ДДС: 35.16лв.

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack

Предлагаме ви Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack на цена 793.71 лв.При п..

793.71лв. без ДДС: 661.43лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

Предлагаме ви Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk на цена 312.26 лв.При поръчка на..

312.26лв. без ДДС: 260.22лв.

INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, lowprofile PCI)

Предлагаме ви INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, l..

68.32лв. без ДДС: 56.93лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G на цена 813.81 лв...

813.81лв. без ДДС: 678.17лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit на цена 739.78 лв.При пор..

739.78лв. без ДДС: 616.48лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

Предлагаме ви Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet на цена 879.83 лв.При поръчка на т..

879.83лв. без ДДС: 733.19лв.

Lanberg Cable Tester for RJ-45, RJ-12, RJ-11, COAXIAL - NT-0401

Предлагаме ви Lanberg Cable Tester for RJ-45, RJ-12, RJ-11, COAXIAL - NT-0401 на цена 15.76 лв.ДОСТ..

15.76лв. без ДДС: 13.13лв.

NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto MDI/MDIX -10%

NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto MDI/MDIX

Предлагаме ви NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/100..

21.31лв. 19.08лв. без ДДС: 15.90лв.

NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 4dBi (RP-SMA) -10%

NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 4dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachabl..

21.95лв. 19.80лв. без ДДС: 16.50лв.

NIC TP-Link TL-WN723N, USB 2.0 Mini Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Internal Antenna

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN723N, USB 2.0 Mini Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Internal Anten..

14.74лв. без ДДС: 12.28лв.

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm -8%

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Ante..

14.90лв. 13.67лв. без ДДС: 11.39лв.

NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QCA(Atheros), 2T2R

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QC..

19.04лв. без ДДС: 15.87лв.

NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 3dBi

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixe..

29.47лв. без ДДС: 24.56лв.

NIC TP-Link TL-WN851ND, PCI Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN851ND, PCI Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Direct..

30.72лв. без ДДС: 25.60лв.

NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachabl..

32.24лв. без ДДС: 26.87лв.

Orico адаптер USB to LAN 100Mbps black - UTJ-U2

Предлагаме ви Orico адаптер USB to LAN 100Mbps black - UTJ-U2 на цена 18.2 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПР..

18.20лв. без ДДС: 15.17лв.

Orico адаптер USB3.0 to LAN Gigabit 1000Mbps black - UTJ-U3

Предлагаме ви Orico адаптер USB3.0 to LAN Gigabit 1000Mbps black - UTJ-U3 на цена 26.46 лв.ДОСТАВКА..

26.47лв. без ДДС: 22.05лв.

TP-Link Archer T6E AC1300 Wireless Dual Band PCI Express

Предлагаме ви TP-Link Archer T6E AC1300 Wireless Dual Band PCI Express на цена 96.43 лв.ДОСТАВКАТА ..

96.43лв. без ДДС: 80.36лв.