Мрежови модули

Мрежови модули


Показване:
Подреждане по:

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Предлагаме ви Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional на цена 2059.41 лв.При поръчк..

2,059.41лв. без ДДС: 1,716.18лв.

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

Предлагаме ви ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM на цена 30.72 лв.Д..

30.72лв. без ДДС: 25.60лв.

Powerline TP-Link AV1000 Gigabit TL-PA7010 KIT

Предлагаме ви Powerline TP-Link AV1000 Gigabit TL-PA7010 KIT на цена 80.78 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПР..

80.78лв. без ДДС: 67.32лв.

Powerline TP-Link TL-PA4010 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA4010 Starter Kit на цена 67.11 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е..

67.11лв. без ДДС: 55.93лв.

Powerline TP-Link TL-PA4010P KIT

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA4010P KIT на цена 80.78 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕ..

80.78лв. без ДДС: 67.32лв.

Powerline TP-Link TL-PA4020P AV500 Nano Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA4020P AV500 Nano Starter Kit на цена 105.42 лв.ДОСТАВКАТА НА Т..

105.42лв. без ДДС: 87.85лв.

Powerline TP-Link TL-PA7020P KIT AV1000 Gigabit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA7020P KIT AV1000 Gigabit на цена 113.36 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

113.36лв. без ДДС: 94.47лв.

Powerline TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit на цена 100.83 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ П..

100.83лв. без ДДС: 84.03лв.

Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link HS100

Предлагаме ви Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link HS100 на цена 69.75 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

69.75лв. без ДДС: 58.12лв.

Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link HS110

Предлагаме ви Wi-Fi интелигентен контакт TP-Link HS110 на цена 69.81 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

69.81лв. без ДДС: 58.17лв.

Адаптер D-Link 21Mbps HSPA+ USB Adapter

Предлагаме ви Адаптер D-Link 21Mbps HSPA+ USB Adapter на цена 47.53 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ..

47.53лв. без ДДС: 39.61лв.

Адаптер D-Link 4G LTE USB Adapter

Предлагаме ви Адаптер D-Link 4G LTE USB Adapter на цена 174.55 лв.При поръчка на този продукт получа..

174.55лв. без ДДС: 145.46лв.

Адаптер D-Link AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter

Предлагаме ви Адаптер D-Link AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter на цена 120.07 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУ..

120.07лв. без ДДС: 100.06лв.

Адаптер D-Link mydlink Home Music Everywhere Wi-Fi Audio Extender

Предлагаме ви Адаптер D-Link mydlink Home Music Everywhere Wi-Fi Audio Extender на цена 68.82 лв.ДОС..

68.82лв. без ДДС: 57.35лв.

Адаптер D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Extender, QoS, Common Connect Button, WPS

Предлагаме ви Адаптер D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Extender, QoS, Common Connect Button, ..

112.00лв. без ДДС: 93.33лв.

Адаптер D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit

Предлагаме ви Адаптер D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit на цена 130.91 лв.ДОСТАВК..

130.91лв. без ДДС: 109.09лв.

Адаптер D-Link PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit

Предлагаме ви Адаптер D-Link PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit на цена 255.11 лв.При поръч..

255.11лв. без ДДС: 212.59лв.

Адаптер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port

Предлагаме ви Адаптер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port на цена 80.31 лв...

80.31лв. без ДДС: 66.92лв.

Адаптер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port

Предлагаме ви Адаптер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with GE port на цена 112.56 лв..

112.56лв. без ДДС: 93.80лв.

Адаптер D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter

Предлагаме ви Адаптер D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter на цена 33.14 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗ..

33.14лв. без ДДС: 27.62лв.