Мрежови адаптери

Мрежови адаптери


Показване:
Подреждане по:

Комутатор D-Link 8-Port 10/100M Desktop Switch

Предлагаме ви Комутатор D-Link 8-Port 10/100M Desktop Switch на цена 20.58 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ П..

20.58лв. без ДДС: 17.15лв.

10-портов USB 3.0 хъб Orico P10-U3-BK

Предлагаме ви 10-портов USB 3.0 хъб Orico P10-U3-BK на цена 94.62 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е З..

94.62лв. без ДДС: 78.85лв.

3G / 4G LTE рутер TP-Link M7350

Предлагаме ви 3G / 4G LTE рутер TP-Link M7350 на цена 202.77 лв.При поръчка на този продукт получа..

202.77лв. без ДДС: 168.97лв.

4G LTE рутер TL-MR6400 Wireless N 300Mbps

Предлагаме ви 4G LTE рутер TL-MR6400 Wireless N 300Mbps на цена 179.25 лв.При поръчка на този проду..

179.25лв. без ДДС: 149.37лв.

4G LTE рутер TP-LINK M7200

Предлагаме ви 4G LTE рутер TP-LINK M7200 на цена 150.82 лв.При поръчка на този продукт получавате Б..

150.82лв. без ДДС: 125.69лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001) на цена 3.63 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУК..

3.63лв. без ДДС: 3.02лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6 (21.99.3001)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6 (21.99.3001) на цена 2.72 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ..

2.72лв. без ДДС: 2.27лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6A, NP0025U, Logilink

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat6A, NP0025U, Logilink на цена 5.9 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ П..

5.90лв. без ДДС: 4.92лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, shielded (21.17.3002)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, shielded (21.17.3002) на цена 6.12 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРО..

6.12лв. без ДДС: 5.10лв.

Adapter-Splitter UTP, 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F

Предлагаме ви Adapter-Splitter UTP, 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F на цена 6.35 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУ..

6.35лв. без ДДС: 5.29лв.

Bluetooth USB адаптер ORICO BTA-403

Предлагаме ви Bluetooth USB адаптер ORICO BTA-403 на цена 17.88 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА ..

17.88лв. без ДДС: 14.90лв.

Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,2m,21.99.8702

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,2m,21.99.8702 на цена 9.75 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

9.75лв. без ДДС: 8.12лв.

Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,3m,21.99.8703

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,3m,21.99.8703 на цена 10.89 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗ..

10.89лв. без ДДС: 9.07лв.

Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,5m,21.99.8705

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,5m,21.99.8705 на цена 12.47 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗ..

12.47лв. без ДДС: 10.39лв.

Cable Fiber Optic LC-LC, 9-125um, 3m, 21.99.8783

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-LC, 9-125um, 3m, 21.99.8783 на цена 7.26 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ П..

7.26лв. без ДДС: 6.05лв.

Cable Fiber Optic LC-SC, 62.5-125um, 1m,21.99.9351

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-SC, 62.5-125um, 1m,21.99.9351 на цена 7.26 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

7.26лв. без ДДС: 6.05лв.

Cable Fiber Optic LC-ST,50-125um,OM2,2m,21.15.9952

Предлагаме ви Cable Fiber Optic LC-ST,50-125um,OM2,2m,21.15.9952 на цена 7.26 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

7.26лв. без ДДС: 6.05лв.

Cable Fiber Optic SC-SC, 62.5-125um, 5m,21.99.9305

Предлагаме ви Cable Fiber Optic SC-SC, 62.5-125um, 5m,21.99.9305 на цена 7.26 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

7.26лв. без ДДС: 6.05лв.

CABLE UTP Cat. 5e (300M),AWG24,Standard,Solid wire

Предлагаме ви CABLE UTP Cat. 5e (300M),AWG24,Standard,Solid wire на цена 0.36 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

0.36лв. без ДДС: 0.30лв.