Мрежови карти

Мрежови карти


Показване:
Подреждане по:

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

Предлагаме ви FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile на цена 824.91 лв.При поръ..

824.91лв. без ДДС: 687.42лв.

Gigabit Ethernet адаптер HAMA 53190, Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps HAMA-53190

Предлагаме ви Gigabit Ethernet адаптер HAMA 53190, Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps HAMA-53190 на ц..

42.55лв. без ДДС: 35.46лв.

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack

Предлагаме ви Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack на цена 750.48 лв.При п..

750.48лв. без ДДС: 625.40лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

Предлагаме ви Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk на цена 321.28 лв.При поръчка на..

321.28лв. без ДДС: 267.73лв.

INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, lowprofile PCI)

Предлагаме ви INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, l..

70.28лв. без ДДС: 58.57лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G на цена 837.31 лв...

837.31лв. без ДДС: 697.75лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit на цена 739.79 лв.При пор..

739.79лв. без ДДС: 616.49лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

Предлагаме ви Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet на цена 879.83 лв.При поръчка на т..

879.83лв. без ДДС: 733.19лв.

Lanberg Crimping Tool Universal for RJ11/12/45 - NT-0201

Предлагаме ви Lanberg Crimping Tool Universal for RJ11/12/45 - NT-0201 на цена 16.51 лв.ДОСТАВКАТА ..

16.51лв. без ДДС: 13.76лв.

Langerg кабел UTP SOLID GRAY CABLE, CCA, CAT. 5E 305M LANBERG

Предлагаме ви Langerg кабел UTP SOLID GRAY CABLE, CCA, CAT. 5E 305M LANBERG на цена 65.01 лв.ДОСТАВ..

65.01лв. без ДДС: 54.18лв.

NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto MDI/MDIX

Предлагаме ви NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/100..

20.98лв. без ДДС: 17.48лв.

NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 4dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachabl..

20.19лв. без ДДС: 16.82лв.

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Ante..

12.92лв. без ДДС: 10.77лв.

NIC TP-Link TL-WN781ND, PCI Express Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN781ND, PCI Express Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Detachable Om..

21.31лв. без ДДС: 17.76лв.

NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QCA(Atheros), 2T2R

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QC..

17.94лв. без ДДС: 14.95лв.

NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 3dBi

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixe..

25.21лв. без ДДС: 21.01лв.

NIC TP-Link TL-WN851ND, PCI Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN851ND, PCI Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Direct..

29.35лв. без ДДС: 24.46лв.

NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA) -19%

NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachabl..

32.24лв. 26.00лв. без ДДС: 21.67лв.

TP-Link UE200 Адаптер USB 2.0

Предлагаме ви TP-Link UE200 Адаптер USB 2.0 на цена 22.55 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА..

22.55лв. без ДДС: 18.79лв.