logo

Lexar 4TB High Speed PCIe Gen 4X4 M.2 NVMe, up to 7000 MB/s read and 6000 MB/s write, EAN: 843367132232

p/n LNQ790X004T-RNNNG
Наличност: безплатна доставка
 Напишете мнение  Добави в любими  Сравни продукт

Бърза поръчка (без регистрация): Въведете своя телефон и имейл и ние ще Ви се обадим за подробности.

Цените са с включено 20% ДДС

на 12 вноски по 51.96 лв.

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:

Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 100 до 30000 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!

Заяви и купи сега
Откажи
Кредитен модул DSK Credit
Може да разчитате на професионален и експресен гаранционен и извънгаранционен сервиз на лаптопи, настолни компютри, монитори, принтери и периферни устройства! Нашите сервизни инженери ще Ви предоставят възможно най-доброто отношение и най-изгодното решение на Вашия проблем. Ние сме оторизиран премиум търговски партньор и оторизиран гаранционен сервиз на принтери, скенери и мултифункционални устройства BROTHER, LEXMARK и KONICA MINOLTA, на компютри, лаптопи и сървъри DELL и FUJITSU, на баркод принтери CITIZEN, TSC и GODEX и сервизна точка на почти всички останали ИТ брандове представени в България.
Избирате удобен за вас начин на плащане: в брой, по банка, с карта или на изплащане – при това с експресна доставка до 48 часа. Не трябва да посещавате офис, банка или кредитни институция. Лесно, просто и бързо!
eCenter е бранд на InfoBox с вече над 34 годишна история. Ние предлагаме оригинални продукти, с фабричната им гаранция, осигурен оторизиран сервиз и високо квалифицирани сервизни инженери. Ние доставяме и разпространяваме над 25 000 продукта на информационните технологии: лаптопи, компютри, таблети, смартфони, телевизори, компютърни компоненти, принтери и мултифункционални устройства, консумативи, периферни устройства, софтуер, уреди за дома и аксесоари на топ световните производители като Acer, Adobe, APC, ASUS, BROTHER, DELL, HP, Konica Minolta, Lenovo, Lexmark, LG, Philips, Toshiba, Samsung, SONY, Xerox и много други. Ние сме желан партньор на над 60 български и чуждестранни дистрибутора, както и за над 220 български и чуждестранни корпоративни клиента.
При нас може да разчитате на цени с перфектното съотношение Цена - Качество - Сервиз
Право на връщане
Право на връщане в рамките на 14 дни
Безплатна доставка
За всички наши продукти над 300лв. с ДДС
Застраховка
Защита срещу счупване и намокряне
Експертна консултация
Консултация в магазина, по телефон или чат
Любомир Чешмеджиев
088 423 8988
[email protected]
Петър Петров
088 595 2911
[email protected]
Ралица Чобанова
088 421 4207
[email protected]

Подробно описание

Параметри SSD диск LEXAR - LNQ790X004T-RNNNG
Разположение на устройствотоPlug-in Module
Форм факторM.2 22x80mm
Капацитет на устройство за съхранение на данни4 TB
Поддържан канал за данниNVMe PCIe® Gen4
Технология на паметта3D NAND
Включени аксесоариДокументация
Външен цвятЧерен
Maximum Sequential Read Rate7000 MB/s
Maximum Sequential Write Rate6000 MB/s
Максимална температура на околната среда70 °C
Минимална температура на околната среда0 °C
Макс. околна температура в изключен режим85 °C
Мин. неработна околна температура-40 °C
Гаранционни условия (месец)60 мес.
Тегло на пакет - Нето (кг)0.006 кг
Retail Packaging Net Weight Carton0.001 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic0.001 кг
Тип пакетС опаковка

Специални предложения